Nowe artykuły szkolne Colorino Disney dla dzieci

Coraz więcej dzieci zna i używa w szkole i w domu produktów Colorino. Wysokiej jakości przybory szkolne i plastyczne Colorino są idealne dla najmłodszych. Teraz dostępne są w nowej wersji z bohaterami Disneya! Przedstawiamy nową serię Colorino Disney. Na opakowaniach spotkacie Myszkę Minnie, Myszkę Mickey, Annę i Elsę z Krainy Lodu, bohaterów sagi Star Wars, Avengersow oraz Spidermana.

Poznaj kredki Colorino Disney i inne przybory

Ulubione postaci dziecięcej wyobraźni na artykułach szkolnych są efektem współpracy marki Colorino z Disneyem. W nowej ofercie znalazły się farby plakatowe, farby tempera, flamastry szkolne, flamastry brokatowe, kredki ołówkowe, kredki dwustronne, kredki świecowe, kredki Jumbo, kredki żelowe, pastele olejne, markery i plastelina. Na opakowaniach i samych produktach znajdują się lubiani przez dziewczynki i chłopców bohaterowie bajek Disneya i Marvela. W środku zaś umieszczono wysokiej jakości, bezpieczne i dopasowane do potrzeb dzieci akcesoria plastyczne.

Bohaterowie Colorino Disney dla dziewczynek

W świecie przyborów Colorino Disney powita Was Myszka Miki z przyjaciółmi, m.in. Kaczorem Donaldem, Goofym, Daisy oraz Plutem. Produkty są wielokolorowe i ozdobione uśmiechniętą buźką Mikiego. Dziewczynki uwielbiają Myszkę Minnie, która jest ikoną dziewczęcego stylu. Kredki i przybory z wesołą Minnie wyróżniają się tęczowymi kolorami oraz wieloma charakterystycznymi motywami, jak kropki, kokardki i serduszka. Wszystkie małe księżniczki będą chciały mieć w swojej wyprawce farby, kredki i inne akcesoria z serii Frozen II. Każde dziecko zna obdarzoną wielką mocą Elsę oraz jej wrażliwą siostrę Annę. Produkty z Krainą Lodu zostały utrzymane w charakterystycznej baśniowej i zimowej stylistyce.

Seria Colorino Disney dla chłopców

Dla chłopców w nowej serii czekają bohaterowie filmów z serii Star Wars, m.in. Lord Vader. To przybory pełne mocy, która z pewnością będzie z Wami przez cały rok szkolny. Miłośników superbohaterów ucieszą przybory szkolne ze Spidermanem oraz Avengersami. Człowiek-pająk i drużyna potężnych herosów walczą ze złem i pokazują na czym polega odwaga i lojalność. Kapitan Ameryka, Iron Man, Thor, Hulk podobnie jak Spiderman są ulubionymi chłopięcymi postaciami. Z nimi nie straszne Wam będzie żadne plastyczne wyzwanie.

You may also like...

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *