O nas

Od kilkunastu lat prowadzimy firmę ePLECAKI.pl – internetowy i stacjonarny sklep z plecakami, torbami i artykułami szkolnymi. Działalność rozpoczęliśmy w 2004 roku oferując Państwu nasze produkty w serwisie Allegro. Wówczas sprzedaż internetowa w Polsce zaczynała nabierać tempa, więc ten kanał okazał się zarówno dla Państwa, jak i dla nas, najlepszym wyborem. W połączeniu z najwyższą jakością produktów, które od lat wybieramy specjalnie dla Państwa oraz kompetentną i sprawną obsługą – nasza działalność zaczęła się rozwijać. Po sześciu latach owocnej współpracy z serwisem Allegro i tysiącach pozytywnych komentarzy od Państwa, w 2010 roku postanowiliśmy otworzyć własny sklep internetowy ePLECAKI.pl. Obecność na Allegro pozwoliła nam zdobyć duże doświadczenie co do oferowanego Państwu asortymentu. Poznając coraz lepiej Państwa potrzeby oraz rynek producentów plecaków, możemy ciągle udoskonalać naszą ofertę wybierając dla Państwa tylko najlepsze jakościowo produkty. W odpowiedzi na Państwa sugestie, uruchomiliśmy również sklep stacjonarny przy siedzibie naszej firmy w Dąbrowie koło Poznania. Była to najlepsza opcja dla naszych Klientów z Poznania i okolic, aby przymierzyć plecak, obejrzeć go „na żywo”, dotknąć i podjąć ostateczną decyzję co do zakupu. Od lipca 2022 r. nasz sklep został przeniesiony do nowego, bardziej przestronnego salonu w Batorowie, k. Poznania w Gminie Tarnowo Podgórne (5km od pierwotnej lokalizacji).

Ku naszemu niezwykle miłemu zaskoczeniu, przybywają Państwo do nas nie tylko z Wielkopolski, ale z całego kraju. Niezmiernie miło nam gościć Państwa w naszym sklepie stacjonarnym, zwłaszcza, gdy przybywają Państwo do nas z najbardziej odległych zakątków kraju. Często wpadają Państwo do nas “po drodze” dzięki naszej lokalizacji w pobliżu autostrady A2 – co cieszy nas jeszcze bardziej, że możemy być dla Państwa łatwo dostępni.

Obecnie oddajemy do Państwa dyspozycji ponad 15 000 modeli plecaków, toreb, walizek i akcesoriów szkolnych. Nasz sklep stacjonarny, to jedyne takie miejsce w Poznaniu i okolicach, gdzie można zobaczyć wszystkie topowe marki i wzory w jednym miejscu. Odwiedź ePLECAKI.pl i wybierz idealny dla siebie model plecaka. Dzieci i młodzież mogą zobaczyć jak plecak leży na ramionach, ocenić komfort noszenia, przejrzeć się w lustrze i ocenić czy pasuje do stylizacji. Przyjeżdżając do naszego salonu, masz pewność, że nie czeka Cię niemiła cenowa niespodzianka. W przeciwieństwie do wielu sklepów prowadzących wielokanałową sprzedaż, u nas ceny są dokładnie takie same jak w sklepie internetowym. Oferujemy plecaki w atrakcyjnych cenach, na każdą kieszeń.

Zapraszamy do naszego sklepu internetowego www.ePLECAKI.pl oraz do naszego sklepu stacjonarnego.

Do zobaczenia w Dąbrowie k. Poznania!

Magdalena i Marcin Klara