Galeria

ePLECAKI.pl – DLA KAŻDEGO COŚ MIŁEGO

Dla uczniów klas 1-3 proponujemy solidne tornistry i plecaki z bohaterami bajek czy zwierzakami. Zawsze jesteśmy na bieżąco w obowiązujących trendach wśród naszych najmłodszych klientów. Przyjdź zatem do naszego sklepu jeśli szukasz plecaka z kotem, pieskiem, plecaka Frozen, plecaka Star Wars, plecaka z minionkami, Angry Birds lub Spidermanem.
Starszych uczniów z pewnością zainteresują plecaki młodzieżowe z modnymi deseniami dla chłopców i dla dziewczynek: plecaki jednokolorowe, wzorzyste, plecaki w stylu azteckim, boho lub hippie. U nas znajdziesz najnowsze kolekcje, dzięki czemu możesz wybrać u nas plecak, którego nie ma jeszcze nikt w klasie.
Poza plecakami szkolnymi, sklep ePLECAKI.pl wyróżnia się szeroką ofertą plecaków miejskich, vintage, retro, toreb na ramię, plecaków na sznurkach oraz shopperek z oryginalnymi deseniami w najlepszym stylu. Modny dodatek w postaci torby czy plecaka to świetne uzupełnienie stylizacji nastolatki. Mamy modele i wzory polecane na bieżąco przez blogerki i youtuberki modowe – u nas znajdziesz każdy must have sezonu. Do niemal wszystkich modeli plecaków młodzieżowych można dobrać piórnik (z wyposażeniem lub bez), worek na WF, portfelik lub torebkę na pas, tzw. nerkę. Mamy również upominki na różne okazje: skarbonki, bidony, pamiętniki, gry planszowe i edukacyjne. Jeśli szukasz drobnego prezentu dla dziecka na Boże Narodzenie, Wielkanoc lub urodziny, odwiedź nasz sklep w Dąbrowie k. Poznania.