Nasza misja

Naszą misją jest zadowolenie naszych Klientów. Być może brzmi ona jak utarty slogan, ale dla nas te słowa mają szczególne znaczenie. Od początku naszej działalności na pierwszym miejscu stawialiśmy na zadowolenie każdego Klienta i to pozwoliło nam zdobyć Państwa zaufanie, którym cieszymy się nieprzerwanie od kilkunastu lat.

Od początku trzymamy się pięciu zasad, na które składa się Państwa i nasze zadowolenie:

 1. Produkt – najwyższa jakość.

 2. Wysyłka – błyskawiczna.

 3. Obsługa Klienta – szybka, profesjonalna i wielokanałowa.

 4. Elastyczność – nie ma problemu, którego nie da się rozwiązać.

 5. Rozwój – ciągła praca nad ofertą i jakością usług.

Największą satysfakcję sprawia nam fakt, że z niektórymi z Państwa współpracujemy od samego początku istnienia ePLECAKI.pl. To, że wracają Państwo do nas po zakupy tornistrów, plecaków, toreb i walizek oraz polecają nas swoim rodzinom, znajomym i przyjaciołom, jest dla nas najlepszym dowodem na to, że dobrze wypełniamy naszą misję. Oczywiście nie osiadamy na laurach, tylko nieustannie się doskonalimy, podążamy za trendami, pracujemy nad jakością naszych usług i rozwijamy się dla Państwa!

Za cel stawiamy sobie zmienianie świata bagaży na lepszy. Aby to osiągnąć, nieustannie poszerzamy asortyment dostępnych plecaków, toreb, walizek, tornistrów i innych produktów. Stawiamy przede wszystkim na jakość. Sami wiemy, jak ważna jest odpowiednia budowa plecaka oraz jakość materiałów, z których został wykonany. Staramy się tę wiedzę przekazywać naszym Klientom, aby wybierali świadomie stawiając na zdrowie własne i swoich dzieci. Ciągle poszukujemy najlepszych modeli, ergonomicznych, przyjaznych dla zdrowia, funkcjonalnych. Nie zamykamy się na nowości. Staramy się dostarczyć Państwu tylko wyselekcjonowane przez nas produkty. Wiemy, że dobry plecak musi być nie tylko dobrze dopasowany do wzrostu i funkcji jaką ma pełnić, ale również do indywidualnego stylu jego właściciela. Torba czy plecak, podobnie jak ubranie, musi po prostu pasować do właściciela. Dlatego w naszej ofercie znajdą Państwo szeroki przekrój przez wzory, kształty i fasony. Stale podążamy za trendami, dostarczamy światowych hitów modowych, wyznaczamy trendy na polskim rynku plecaków. Nie zapominamy oczywiście o tych spośród naszych Klientów, którzy są zwolennikami klasyki. Nie rezygnujemy z zawsze gustownych kolorów i fasonów, których poszukują Państwo bez względu na najnowsze trendy.

Co nas wyróżnia?

Przede wszystkim nie jesteśmy sieciówką, tylko zespołem pozytywnych i ambitnych ludzi, którzy mają pasję do tego, co robią. Każdego naszego Klienta traktujemy z takim samym profesjonalizmem i indywidualnym podejściem. W ePLECAKI.pl nie ma szablonowych rozwiązań i czasochłonnych procedur. Jeśli pojawiają się jakiekolwiek pytania czy wątpliwości z Państwa strony – zawsze chętnie pomożemy. Nasi doradcy pomogą w wyborze optymalnego rozwiązania, które spełni Państwa oczekiwania w stu, a może i nawet dwustu procentach. Z tego względu uruchomiliśmy wszelkie możliwe kanały kontaktu Państwa z nami: kontakt telefoniczny, mailowy, za pośrednictwem mediów społecznościowych i kontakt osobisty – w naszym sklepie stacjonarnym. Podobnie podchodzimy do kwestii niestandardowych związanych z zamówieniem, wysyłką, zwrotem czy reklamacją.
Państwa satysfakcja z udanych zakupów jest dla nas najlepszym dowodem na nasz profesjonalizm i wiarygodność. Dołącz do tysięcy zadowolonych Klientów i odwiedź nas w sklepie internetowym albo w sklepie stacjonarnym.

Zespół ePLECAKI.pl